Highly commended - Real Estate Agency Turkey - IDEAL Real Estate Services Free Inspection Tour - IDEAL Real Estate Services
×

IDEAL Emlak'a İngiltere'den büyük ödül

IDEAL Emlak'a İngiltere'den büyük ödül

IDEAL Emlak, İngiltere’de her yıl yapılan Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri (International Property Awards) Töreni’nde, Türkiye'nin En İyi Emlak Şirketi ödülünü almaya hak kazandı.

Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri (International Property Awards) her yıl İngiltere’de, Marriott Hotel’de yapılan gala programı ile veriliyor. Yarışmaya, Avrupa, Amerika, Uzakdoğu ve Afrika’dan katılım alınıyor. Şirketlerin katılım sunumları jüri tarafından titizlikle inceleniyor. Yarışmada, en iyi mimari proje, en iyi ofis dizaynı, alışveriş merkezi dizaynı, gibi 20 değişik alanda ödüller veriliyor. Ödül töreni gayrimenkul dünyasını bir araya getiriyor.
Ideal Emlak, yaklaşık on yıllık uluslararası emlak tecrübesi ve müşteri memnuniyeti odaklı servis kalitesi ile “Best Real Estate Agent” ödülü almaya hak kazandı. Şirket ortakları, Yakup Uslu, Abdurahman Kaya ve Oktay Uyaroğlu ödülü birlikte aldılar.

Yakup Uslu, “Bu ödülü almaya hak kazanmak Alanya menşeli bir firmanın uluslararası alanda markalaşması açısından oldukça önemli. Ayrıca ödül marka bilinirliğini arttırmakta, uluslararası emlak müşterileri için güven unsuru oluşturmakta” dedi. Ideal Emlak yöneticileri, gün boyu yapılan program çerçevesinde “Türkiye’de Emlak” konulu panelde Türkiye’deki emlak fırsatlarını anlatarak sektör temsilcileri ile bir araya geldi.

 

Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Satılık emlaklar, yatırım fırsatları, hizmetlerimiz hakkında bilmek istedikleriniz veya daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.

Türkiye Emlak Turu

Türkiye Emlak Turu

Türkiye'den ev almak isteyen müşterilerimize özel, isteğe bağlı emlak turları hakkında ayrıntılı bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

 

Alanya Haritası

Alanya Haritası

İnteraktiv Alanya Haritası'ndan faydalanarak hem Alanya hakkında bilgi edinebilir hem de IDEAL'in Alanya bürosunu görebilirsiniz.