New apartments for sale in Mahmutlar. 100s of real estate in Alanya for sale and properties for sale Alanya.
Apartments for sale in Toros Bulvar is a new residential project located in one of the most popular areas of Alanya.
%40 is pre-payment and the rest by installment until the completion.
Mahmutlar is a lovely neighborhood with all the necessary amenities for a comfortable living and staying. It is a residential, green and quiet area with a beautiful long shoreline.
Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.
| Portföy ismi | Toros Bulvar SB |
| Emlak Tipi | Daireler ve penthauslar |
| Durum | İnşaa halinde |
| Completion Date | September 2024 |
| Ülke | Türkiye |
| Şehir | Alanya |
| Yer | Mahmutlar |
| Distance to Beach | 700 m |
| Distance to City | 200 m |
| Distance to Airport | 35/135 km |
| Distance to Shopping | 100 m |
| Planlar | 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 |
| Büyüklük (m²) | 47 m² |
| Büyüklük (m²) | 166 m² |
| Arsa | 7320 m² |
| En düşük fiyat | €163.000 |
| En yüksek fiyat | €525.000 |
Satılık emlaklar, yatırım fırsatları, hizmetlerimiz hakkında bilmek istedikleriniz veya daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.
Türkiye'den ev almak isteyen müşterilerimize özel, isteğe bağlı emlak turları hakkında ayrıntılı bilgiyi buradan edinebilirsiniz.
İnteraktiv Alanya Haritası'ndan faydalanarak hem Alanya hakkında bilgi edinebilir hem de IDEAL'in Alanya bürosunu görebilirsiniz.