Orion Park sa nachádza v srdci Avsallaru, len 500m od pláže a v blízkosti všetkého, čo môžete počas dovolenky potrebovať.
Ďalší z radu následníkov známeho Olive City. Po veľkom úspechu Olive City a Orion City je na rade najnovšia generácia – Orion Park v turistickej oblasti Avsallar. Avsallar je jedna z napopulárnejších destinácii na juhu Turecka vďaka svojim výnimočným plážam. Táto oblasť je len 22km od centra Alanye, s ktorým je spojená pravidelnými linkami. Avsallar má taktiež vlastné centrum s množstvom obchodov, barov, reštaurácií, niekoľkými supermarketmi, trhmi a plnou občianskou vybavenosťou.
Orion Park sa nachádza len 500m od verejnej tzv. Fugla pláže, ktorá je dostupná podchodom popod miestnu komunikáciu. Projekt pozostáva zo 4 budov, v ktorých je na výber štúdio (garzonka), apartmány s 1 alebo 2 samostatnými spálňami a priestranné dvojpodlažné podkrovné byty s 2, 3 alebo 4 spálňami. Výmera apartmánov je medzi 37 a 155 m2 v cenovom rozpätí 35,000 až 129,000€.
Vybavenie kompexu Orion Park:
Veľký vonkajší bazén
Vyhrievaný vnútorný bazén
Aquapark
Sauna
Parná sauna
Turecké kúpele
Masáže
Bohato vybavené fitnes centrum
Tenisové, basketbalové a volejbalové ihrisko
Biliard a stolný tenis
Detské ihrisko
Parkovisko
Herné konzoly Play station s TV
24 / 7 bezpečnostná služba
Centrálny TV satelit so zahraničnými kanálmi
Záložný generátor pre prípad výpadku elektriny
Výťah v každom bloku
Domovník a záhradník
Altánky na opekanie
Kaderník
Bezdrôtový internet v spoločných priestoroch
Vybavenie apartmánov Orion Park:
PVC okná s dvojitým zasklievaním
Klimatizácia v každej izbe
Oceľové bezpečnostné vstupné dvere
Vstavané bodové osvetlenie v obývačke a kuchyni
Perličkový kúpeľ v kúpeľni
Kuchynská linka s granitovou pracovnou doskou
Elektrický ohrievač vody
Audio-vizuálny telefón k dverám
Sprchy s temperovaným sklom
Pozn. – Väčšina výdavkov spojených s kúpou je zahrnutá v cene apartmánu : ISKAN (špeciálna kolaudačná listina), pripojenie vodomeru a elektromeru. Zvyšné poplatky vrátane dane z prevodu nehnuteľnosti (4% z určenej hodnoty nehnuteľnosti) hradí kupec extra:
Plánované dokončenie projektu: September 2013
Pokrok vo výstavbe môžete sledovať na našej Facebook stránke: www.facebook.com/idealrealestate
Kontaktujte nás pre viac informácií.
| Názov nehnuteľnosti | Orion Park |
| Typ nehnuteľnosti | Apartmany, podkrovna byty |
| Stav | Vo vstavbe |
| Dátum dokončenia | 31.09.2013 |
| Krajina | Turecko |
| Mesto | Alanya |
| Oblasť | Avsallar |
| Vzdialenosť od pláže | 500 m |
| Vzdialenosť od mesta | 300 m |
| Vzdialenosť od letiska | 102/66 km |
| Nákupné možnosti | 100 m |
| Golfové ihrisko | 81 km |
| Pôdorysy | 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 |
| Rozloha od (m²) | 37 m² |
| Rozloha do (m²) | 155 m² |
| Pozemok | 8368 m² |
Chceli by ste vedieť viac o našich službách, máte otázky ohľadne kúpy nehnuteľnosti alebo investície v Turecku - radi vám pomôžeme.
Možnosť získať potrebné informácie a vidieť na vlastné oči nehnuteľnosti zo širokej ponuky, ktorú reprezentujeme.
Tu si môžete pozrieť mapu mesta Alanya, získať o ňom lepšiu predstavu a vidieť, kde je sídlo našej kancelárie.