3 bedrooms Sea View Penthouse Apartment for sale Mahmutlar.100s of properties and projects for sale in Alanya by IDEAL Real Estate
Sea View Penthouse Apartment For Sale Mahmutlar
Why Mahmutlar properties are popular among home buyers and investors?
Mahmutlar is a district in Alanya that was earlier a town with its own municipality management, but today Mahmutlar is one of the biggest tourist areas that is under the Alanya Municipality. In Mahmutlar you can find all sorts of amenities that will meet your needs. There are two local bazaars where you can buy seasonal fruits, vegetables, and textile goods. You will be pleasantly surprised by the large selection of various cafes and restaurants of cuisines from all around the world. If you are looking for shopping, then there is a spacious modern shopping center “Yekta Mall” with different brand boutiques and leisure activities. There are bank branches, government institutions, private medical clinics, and many other amenities in Mahmutlar.
Insfrastructure of Sea view Penthouse Mahmutlar:
For more information about the Sea View Penthouse Apartment for sale in Mahmutlar Alanya and other penthouse for sale in Alanya, contact us at Whatsapp by phone at +90 506 658 90 90 or send a message to info@idealandpartners.com
Our agents will contact you in 24 hours.
Kontaktujte nás pre viac informácií.
| Názov nehnuteľnosti | 3 bedrooms Sea View Penthouse Apartment for sale Mahmutlar R |
| Typ nehnuteľnosti | Podkrovna byt |
| Stav | Optovn predaj |
| Krajina | Turecko |
| Mesto | Alanya - Mahmutlar |
| Vzdialenosť od pláže | 10 m |
| Vzdialenosť od mesta | 500 m |
| Vzdialenosť od letiska | 45/125 km |
| Nákupné možnosti | 50 m |
| Golfové ihrisko | 100 km |
| Pôdorysy | 3+1 |
| Rozloha (m²) | 250 m² |
| Cena | €1 |
Chceli by ste vedieť viac o našich službách, máte otázky ohľadne kúpy nehnuteľnosti alebo investície v Turecku - radi vám pomôžeme.
Možnosť získať potrebné informácie a vidieť na vlastné oči nehnuteľnosti zo širokej ponuky, ktorú reprezentujeme.
Tu si môžete pozrieť mapu mesta Alanya, získať o ňom lepšiu predstavu a vidieť, kde je sídlo našej kancelárie.