Modern designed 3-bedroom penthouse for sale in Orion Valley - Avsallar. For sale fully furnished, with walking distance to beach and centre
3 bedroom Penthouse in for sale in Orion Valley (III) in Avsallar-Alanya
Features of Orion Valley
For more information about Penthouse apartment in Orion Valley for sale in Alanya and the other penthouse apartments for sale in Avsallar - Alanya, contact us by Viber-Telegram-Whatsapp on +90 506 658 90 90 or mail to info@idealrealestate.com.tr Our agents will contact you as soon as possible.
Kontaktujte nás pre viac informácií.
| Názov nehnuteľnosti | Seaview Penthouse for sale in Orion Valley (III) B-31 |
| Typ nehnuteľnosti | Apartmany, podkrovna byty |
| Stav | Optovn predaj |
| Rok výstavby | 2014 |
| Krajina | Turecko |
| Mesto | Alanya |
| Oblasť | Avsallar |
| Vzdialenosť od pláže | 650 m |
| Vzdialenosť od mesta | 300 m |
| Vzdialenosť od letiska | 101/65 km |
| Nákupné možnosti | 100 m |
| Pôdorysy | 3+1 |
| Rozloha (m²) | 162 m² |
| Cena | €1 |
Chceli by ste vedieť viac o našich službách, máte otázky ohľadne kúpy nehnuteľnosti alebo investície v Turecku - radi vám pomôžeme.
Možnosť získať potrebné informácie a vidieť na vlastné oči nehnuteľnosti zo širokej ponuky, ktorú reprezentujeme.
Tu si môžete pozrieť mapu mesta Alanya, získať o ňom lepšiu predstavu a vidieť, kde je sídlo našej kancelárie.