New project for sale apartment in Oba.Apartment for sale in Obal. Real Estate in Oba for sale such as apartments in Obal by IDEAL
New Project for Sale Apartment Oba , District Oba is a popular place for foreign investors and home buyers who want to live comfortably and peacefully. Oba neighborhood has sandy and beautiful coastlines with stunning beaches, cozy cafes, and restaurants. There are equipped areas for walking, cycling, and resting with family and friends. Even though the Oba neighborhood is right next to the city center of Alanya, it has all the amenities that are needed for a comfortable living and vacations. There are a lot of shopping centers such as Alanyum, Koctas, Tahtakale, METRO, Carrefour, and Migros; a large variety of restaurants and cafes, and fruit and vegetable markets. Most private schools and kindergartens are located in the Oba district, Aladdin Keykubat State Hospital, and many leisure centers.
İnfrastructure of New project for sale apartment in Oba :
Location:
Payment Plan:
Completion New Project for sale apartment Oba :
The construction started and expected to be delivered by December 2024
For more information about New Project for sale Apartment Oba, Alanya and the other properties for sale in Oba, Alanya, contact us by Viber-Telegram-Whatsapp on +90 506 658 90 90 or mail to info@idealandpartners.com
Пожалуйста, свяжитесь с нами для дальнейшей информации.
| Название | New project for sale apartment in Oba |
| Тип собственности | Квартира |
| Статус | Новое строительство |
| Дата завершения | 1970-01-01 |
| Страна | Турция |
| Город | Аланья |
| Территория | Oba |
| Расстояние до пляжа | 1100 m |
| Расстояние до города | 3500 m |
| Расстояние до аэропорта | 45/125 km |
| Расстояние до магазинов | 50 m |
| Расстояние до гольф-площадки | 100 km |
| Планы этажей | 1+1, 2+1, 3+1 |
| Размеры, начиная с | 49 m² |
| Размеры, по | 134 m² |
| Цены, начиная с | €229.500 |
| Цены, по | €485.000 |