Orion City For Rent 1+1 in Avsallar.Apartment ıs fully furnıshed and close to market,bazaar,restaurants.
For rent Apartment Orion City:
If you are interested in purchasing a 1-bedroom for rent apartment in Orion City, Avsallar or want to check out other available apartments for rent in Avsallar Alanya , please don't hesitate to contact us. You can reach us via Whatsapp at +90 506 658 90 90 or email us at info@idealrealestate.com.tr
Please contact us for further information.
*These particulars and figures are believed to be correct but their accuracy is not guaranteed nor do they form part of any contract
| Ref. Nr. | Orion City For Rent 1+1 in Avsallar |
| Turto rūšis | Apartment |
| Statusas | Re-sale (Preowned) Property |
| Šalis | Turkijoje |
| Miestas | Alanya - Avsallar |
| Sritis | Avsallar |
| Distance to Beach.. | 450 m |
| Atstumas iki Centro | 300 m |
| Atstumas iki oro uosto | 66/102 km |
| Atstumas iki prekybos centrų | 100 m |
| Atstumas iki Golfo aikštyno | 100 km |
| Aukštų planas | 1+1 |
| Gyvenamas plotas | 55 m² |
| Kaina | €600 |
Kaip su mumis susisiekti
Kaip rekomenduoti draugui