1 bedroom apartment for rent Oba Crystal River .Walking distance to Oba Center cafes,restaurants,markets,Hospıtal.
The apartment is fully furnished and ready for guests.There are kitchen appliances,dishes,towels and bed clothing in the apartment.Each room is air conditioned.
For more information about 1 bedroom apartment for rent in Cryistal River Oba Alanya and other apartments for rent in Oba, contact us by Viber-Telegram-Whatsapp on +90 506 658 90 90 or mail to info@idealrealestate.com.tr Our agents will contact you as soon as possible.
Please contact us for further information.
*These particulars and figures are believed to be correct but their accuracy is not guaranteed nor do they form part of any contract
| Ref. Nr. | 1 bedroom apartment for rent Oba Crystal River RSB |
| Turto rūšis | Property for Rent |
| Statusas | Re-sale (Preowned) Property |
| Šalis | Turkijoje |
| Miestas | Alanya - Oba |
| Distance to Beach.. | 1000 m |
| Atstumas iki Centro | 1000 m |
| Atstumas iki oro uosto | 45/125 km |
| Atstumas iki prekybos centrų | 100 m |
| Atstumas iki Golfo aikštyno | 100 km |
| Aukštų planas | 1+1 |
| Gyvenamas plotas | 55 m² |
| Kaina | €550 |
Kaip su mumis susisiekti
Kaip rekomenduoti draugui