1+1,2+1 Rent Apartment in Center Of Alanya
Apartments are Available for short period
For more information about 1-2 bedroom sea view apartment for rent in Alanya and other apartments for rent in Alanya, contact us by Viber-Telegram-Whatsapp on +90 506 658 90 90 or mail to info@idealrealestate.com.tr Our agents will contact you as soon as possible.
Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.
Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.
| Portföy ismi | 1+1,2+1 Rent Apartment in Center Of Alanya RSB |
| Emlak Tipi | Property for Rent |
| Durum | Yeni |
| İnşaa yılı | 2024 |
| Ülke | Türkiye |
| Şehir | Alanya |
| Distance to Beach | 50 m |
| Distance to City | 1500 m |
| Distance to Airport | 45/100 km |
| Distance to Shopping | 50 m |
| Distance to Golf | 100 km |
| Planlar | 1+1, 2+1 |
| Büyüklük (m²) | 39 m² |
| Büyüklük (m²) | 50 m² |
| En düşük fiyat | €88 |
| En yüksek fiyat | €175 |
Satılık emlaklar, yatırım fırsatları, hizmetlerimiz hakkında bilmek istedikleriniz veya daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.
Türkiye'den ev almak isteyen müşterilerimize özel, isteğe bağlı emlak turları hakkında ayrıntılı bilgiyi buradan edinebilirsiniz.
İnteraktiv Alanya Haritası'ndan faydalanarak hem Alanya hakkında bilgi edinebilir hem de IDEAL'in Alanya bürosunu görebilirsiniz.