Orion City For Rent 1+1 in Avsallar.Apartment ıs fully furnıshed and close to market,bazaar,restaurants.
For rent Apartment Orion City:
If you are interested in purchasing a 1-bedroom for rent apartment in Orion City, Avsallar or want to check out other available apartments for rent in Avsallar Alanya , please don't hesitate to contact us. You can reach us via Whatsapp at +90 506 658 90 90 or email us at info@idealrealestate.com.tr
Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.
| Portföy ismi | Orion City For Rent 1+1 in Avsallar |
| Emlak Tipi | Daire |
| Durum | İkinciel Konut |
| Ülke | Türkiye |
| Şehir | Alanya - Avsallar |
| Yer | Avsallar |
| Distance to Beach | 450 m |
| Distance to City | 300 m |
| Distance to Airport | 66/102 km |
| Distance to Shopping | 100 m |
| Distance to Golf | 100 km |
| Planlar | 1+1 |
| Büyüklük (m²) | 55 m² |
| Fiyat | €600 |
Satılık emlaklar, yatırım fırsatları, hizmetlerimiz hakkında bilmek istedikleriniz veya daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.
Türkiye'den ev almak isteyen müşterilerimize özel, isteğe bağlı emlak turları hakkında ayrıntılı bilgiyi buradan edinebilirsiniz.
İnteraktiv Alanya Haritası'ndan faydalanarak hem Alanya hakkında bilgi edinebilir hem de IDEAL'in Alanya bürosunu görebilirsiniz.