Luxury apartments for sale in Lara.The most luxurious hotels are your neighbor.Walking distance to beach and city activities.
Features of object:
Features of territory:
For more information about luxury apartment for sale in Lara-Kundu Antalya and the other apartments for sale in Lara -Kundu Antalya, contact us by Viber-Telegram-Whatsapp on +90 506 658 90 90 or mail to info@idealrealestate.com.tr Our agents will contact you as soon as possible.
Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.
| Portföy ismi | Tolerance SB |
| Emlak Tipi | Daireler ve penthauslar |
| Durum | Yeni |
| Completion Date | June 2019 |
| Ülke | Türkiye |
| Şehir | Antalya - Lara |
| Distance to Beach | 1400 m |
| Distance to City | 11700 m |
| Distance to Airport | 5400 m |
| Distance to Shopping | 100 m |
| Planlar | 1+1, 2+1, 3+1 |
| Büyüklük (m²) | 70 m² |
| Büyüklük (m²) | 120 m² |
| En düşük fiyat | €88.000 |
| En yüksek fiyat | €135.000 |
Satılık emlaklar, yatırım fırsatları, hizmetlerimiz hakkında bilmek istedikleriniz veya daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.
Türkiye'den ev almak isteyen müşterilerimize özel, isteğe bağlı emlak turları hakkında ayrıntılı bilgiyi buradan edinebilirsiniz.
İnteraktiv Alanya Haritası'ndan faydalanarak hem Alanya hakkında bilgi edinebilir hem de IDEAL'in Alanya bürosunu görebilirsiniz.