Elite Amiral, Akdeniz'e bakan mükemmel bir yamaç konumunda inşa edilmekte olup bir çok aktiviteyide beraberinde sunmaktatdır.
Elite Amiral Premium Residence, Alanya, Konaklı Beldesi' nde, plaja 500m, Alanya Şehir Merkezine 12km mesafede, tüm daireler gün boyu güneş alan, mükemmel bir Akdeniz, Toros Dağları ve gün batımı manzarasına sahip konumdadır.Ayrıca Konaklı Şehir Merkezi' ne 1km mesafededir.
Elite Amiral Premium Residence1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler ve dubleks daireler, buna ek olarak, 7 adet 4+1 villaolarak planlanmıştır. Ayrıca, bu kendi özel plajı ve plaj kulübü ile bölgede tek proje olacaktır.
Dairelerin özellikleri:
Site özellikleri:
Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.
| Portföy ismi | Elite Admiral |
| Emlak Tipi | Daireler ve penthauslar |
| Durum | İnşaa halinde |
| İnşaa yılı | 2015 |
| Ülke | Türkiye |
| Şehir | Alanya |
| Yer | Konakli |
| Distance to Beach | 500 m |
| Distance to City | 200 m |
| Distance to Airport | 113/54 km |
| Distance to Shopping | 200 m |
| Planlar | 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1, 6+1 |
| Büyüklük (m²) | 81 m² |
| Fiyat | €0 |
Satılık emlaklar, yatırım fırsatları, hizmetlerimiz hakkında bilmek istedikleriniz veya daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.
Türkiye'den ev almak isteyen müşterilerimize özel, isteğe bağlı emlak turları hakkında ayrıntılı bilgiyi buradan edinebilirsiniz.
İnteraktiv Alanya Haritası'ndan faydalanarak hem Alanya hakkında bilgi edinebilir hem de IDEAL'in Alanya bürosunu görebilirsiniz.