Tokus Premium for sale Apartment center of Alanya.For sale 2+1 ,3+1 dublex apartment heart of center Alanya.
Alanya city center is a place where you can find everything you need for your constant living in Alanya or summer vacation. Beautiful beaches, family leisure, activities for youngsters, and many other places to visit and things to do. You can easily access Alanya castle, Damlatas Cave or cable car from the city center. Famous Cleopatra Beach is in the city center as well. Large selection of different cuisines you can find in Alanya city center. Lots of brand clothes, shoes, and bags boutiques are located here within walking distance. You will find children’s playgrounds, sports activities, shopping points, and many other things here in Alanya city center.
Tokus Premıum Project is the center of Alanya 6 floors Totaly 42 apartments 4 Shoops
35 Apartments 2+1 ( 65) sqm
7 Duplexes 3+1 (124-141) sqm
4 Shoops ( 65-129 ) sqm
For more information about Tokus Premium for sale in Alanya center, and the other apartments for sale in Alanya, contact us by Viber-Telegram-Whatsapp on +90 506 658 90 90 or mail to info@idealrealestate.com.tr Our agents will contact you as soon as possible.
Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.
| Portföy ismi | Tokus Premium for sale Apartment center of Alanya RSB |
| Emlak Tipi | Satılık Daireler |
| Durum | Yeni |
| Completion Date | 2024 December |
| Ülke | Türkiye |
| Şehir | Alanya |
| Distance to Beach | 800 m |
| Distance to City | 100 m |
| Distance to Airport | 45/125 km |
| Distance to Shopping | 50m |
| Distance to Golf | 100 km |
| Planlar | 2+1, 3+1 |
| Büyüklük (m²) | 65 m² |
| Büyüklük (m²) | 141 m² |
| En düşük fiyat | €275.000 |
| En yüksek fiyat | €425.000 |
Satılık emlaklar, yatırım fırsatları, hizmetlerimiz hakkında bilmek istedikleriniz veya daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.
Türkiye'den ev almak isteyen müşterilerimize özel, isteğe bağlı emlak turları hakkında ayrıntılı bilgiyi buradan edinebilirsiniz.
İnteraktiv Alanya Haritası'ndan faydalanarak hem Alanya hakkında bilgi edinebilir hem de IDEAL'in Alanya bürosunu görebilirsiniz.