Oba-Alanya da uygun bir konumda Yeni Konut Kompleksi RUBY SUITE RESIDENCE
Alanya, Oba bölgesinde yeni bir konut kompleksi RUBY SUITE RESIDENCE projesini dikkatinize sunuyoruz.
Bu nesne, iyi bir konumu ve lüks bir altyapıyı mükemmel bir şekilde, Şimdi, inşaat aşamasında, kompleksin teslim edildiği zamandan daha düşük bir fiyata daire satın alabilirsiniz. Fırsatı kaçırmayın.
Ruby Suite Residence iki bloktan oluşmaktadır. Toplam 65 m2 alana sahip bu sitede 27 adet 1+1 satılık daire, toplam 165 m2 alana sahip 3+1 yerleşim planında (dubleks) 8 adet daire, yüksek kaliteli , mutfak alanlarında gömme dolap mobilyalarının yanı sıra tam donanımlı banyolar.
Ruby Suite Residence aşağıdaki imkanlar ve özelliklerle donatılmıştır;
Site özellikleri:
Daireler:
Alanya Oba'daki Ruby Suite Residence daireleri ve Oba - Alanya'daki diğer daireler hakkında daha fazla bilgi almak için Viber-Telegram-Whatsapp-Imo ile +90 506 658 90 90 nolu telefondan veya info@idealrealestate.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz. Acentelerimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçecektir.
Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.
| Portföy ismi | Ruby Suite Residence in Oba |
| Emlak Tipi | Daireler ve penthauslar |
| Durum | İnşaa halinde |
| Completion Date | June 2021 |
| İnşaa yılı | 2019 |
| Ülke | Türkiye |
| Şehir | Alanya |
| Yer | Alanya Oba |
| Distance to Beach | 1000 m |
| Distance to City | 750 m |
| Distance to Airport | 45 / 125km |
| Distance to Shopping | 100 m |
| Distance to Golf | 100 km |
| Planlar | 3+1 |
| Büyüklük (m²) | 65 m² |
| Büyüklük (m²) | 165 m² |
| Arsa | 2300 m² |
| Fiyat | €185.000 |
Satılık emlaklar, yatırım fırsatları, hizmetlerimiz hakkında bilmek istedikleriniz veya daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.
Türkiye'den ev almak isteyen müşterilerimize özel, isteğe bağlı emlak turları hakkında ayrıntılı bilgiyi buradan edinebilirsiniz.
İnteraktiv Alanya Haritası'ndan faydalanarak hem Alanya hakkında bilgi edinebilir hem de IDEAL'in Alanya bürosunu görebilirsiniz.