Alanya Cikcilli de güzel tesisler ve tüm olanaklara yakın bir kompleks içinde, deniz ve kale manzaralı, tamamen mobilyalı 1+1 daire.
Lemon Garden Cikcilli'de deniz ve kale manzaralı 1 yatak odalı daire şimdi satılık
• Daire mobilya, beyaz eşya ile satılıktır
• Daire 9. kattadır, B Blok Nr: 36
• Cam balkon
•Harika manzara
• Kompleks restoranlara ve mağazalara oldukça yakındır.
• Denize ve şehir merkezine yürüyüş mesafesi
• Sadece yerel meyve ve sebze pazarına yakın
Lemon Garden Kompleksi Özellikleri
•Türk hamamı
• Sauna
• Fitness odası Out-door yüzme havuzu
•Su kaydırağı
•Kapalı yüzme havuzu
• Jeneratör
• Security24 / 7
•Uydu anteni
•Barbekü
•Otopark
•Masa Tenisi
• Bilardo
• Kafeterya
•Tenis kortu
•Basketbol sahası
• Çocuk Oyun Odası
Alanya Cikcilli Lemon Garden satılık daire hakkında daha fazla bilgi ve Alanya satılık daireler, villalar için +90 506 658 90 90 numaralı telefondan Viber-Telegram-Whatsapp ile ya da info@idealrealestate.com.tr. Bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Acentelerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.
Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.
| Portföy ismi | Lemon Garden B-36 |
| Emlak Tipi | Daireler ve penthauslar |
| Durum | İkinciel Konut |
| İnşaa yılı | 2008 |
| Ülke | Türkiye |
| Şehir | Alanya |
| Yer | Cikcilli |
| Distance to Beach | 800 m |
| Distance to City | 1500 m |
| Distance to Airport | 120/40 km |
| Distance to Shopping | 50 m |
| Planlar | 1+1 |
| Fiyat | €1 |
Satılık emlaklar, yatırım fırsatları, hizmetlerimiz hakkında bilmek istedikleriniz veya daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.
Türkiye'den ev almak isteyen müşterilerimize özel, isteğe bağlı emlak turları hakkında ayrıntılı bilgiyi buradan edinebilirsiniz.
İnteraktiv Alanya Haritası'ndan faydalanarak hem Alanya hakkında bilgi edinebilir hem de IDEAL'in Alanya bürosunu görebilirsiniz.