Alanya, Tosmur da Hillsun 1 sitesinde mobilyalı, yerleşime hazır satılık 2+1 daire.
Tosmur Alanya'da satılık 2 yatak odalı daire
• Satılık tamamen mobilyalı
• İkinci katta yer almaktadır.
• 2 yatak odası, 2 banyo ve havuza bakan büyük bir balkon
• Beyaz eşya dahil
Kompleksin özellikleri:
• yüzme havuzu
• çocuk havuzu
•kapalı yüzme havuzu
•çocuk oyun alanı
• girişte güvenlik
•kablosuz internet
• sauna
•Spor Merkezi
•otopark
• asansör
• bekçi
Alanya Tosmur Hillsun 1 satılık daire hakkında daha fazla bilgi ve Alanya satılık daireler, villalar için +90 506 658 90 90 numaralı telefondan Viber-Telegram-Whatsapp ile ya da info@idealrealestate.com.tr. Bizim ile iletişime geçebilirsiniz. Acentelerimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.
Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.
| Portföy ismi | 2-bedroom apartment for sale in Tosmur Hillsun 1 B-8 |
| Emlak Tipi | Daireler ve penthauslar |
| Durum | İkinciel Konut |
| İnşaa yılı | 2013 |
| Ülke | Türkiye |
| Şehir | Alanya |
| Yer | Tosmur |
| Distance to Beach | 650 m |
| Distance to City | 1000 m |
| Distance to Airport | 40/130 km |
| Distance to Shopping | 300 m |
| Planlar | 2+1 |
| Büyüklük (m²) | 105 m² |
| Fiyat | €179.000 |
Satılık emlaklar, yatırım fırsatları, hizmetlerimiz hakkında bilmek istedikleriniz veya daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.
Türkiye'den ev almak isteyen müşterilerimize özel, isteğe bağlı emlak turları hakkında ayrıntılı bilgiyi buradan edinebilirsiniz.
İnteraktiv Alanya Haritası'ndan faydalanarak hem Alanya hakkında bilgi edinebilir hem de IDEAL'in Alanya bürosunu görebilirsiniz.