1 bedroom apartment for sale Kurt Safir 15 Mahmutlar.100s of real estate for sale and properties for sale Alanya
1 bedroom apartment for sale Kurt Safir 15. Mahmutlar is a district in Alanya that was earlier a town with its own municipality management, but today Mahmutlar is one of the biggest tourist areas that are under the Alanya Municipality. In Mahmutlar you can find all sorts of amenities that will meet your needs. There are two local bazaars where you can buy seasonal fruits, vegetables, and textile goods. You will be pleasantly surprised by the large selection of various cafes and restaurants of cuisines worldwide. If you are looking for shopping, then there is a spacious modern shopping center “Yekta Mall” with different brand boutiques and leisure activities. There are bank branches, government institutions, private medical clinics and many other amenities in Mahmutlar.
For more information about 1 bedroom apartment kurt safir 15 for sale , Alanya and the other properties for sale in Mahmutlar, Alanya, contact us by Viber-Telegram-Whatsapp on +90 506 658 90 90 or mail to info@idealandpartners.com
Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.
| Portföy ismi | 1 bedroom apartment for sale Kurt Safir 15 Mahmutlar RSB |
| Emlak Tipi | Daire |
| İnşaa yılı | 2015 |
| Ülke | Türkiye |
| Şehir | Alanya |
| Distance to Beach | 500 m |
| Distance to City | 500 m |
| Distance to Airport | 45/125 km |
| Distance to Shopping | 100 m |
| Distance to Golf | 100 km |
| Planlar | 1+1 |
| Büyüklük (m²) | 70 m² |
| Fiyat | €1 |
Satılık emlaklar, yatırım fırsatları, hizmetlerimiz hakkında bilmek istedikleriniz veya daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.
Türkiye'den ev almak isteyen müşterilerimize özel, isteğe bağlı emlak turları hakkında ayrıntılı bilgiyi buradan edinebilirsiniz.
İnteraktiv Alanya Haritası'ndan faydalanarak hem Alanya hakkında bilgi edinebilir hem de IDEAL'in Alanya bürosunu görebilirsiniz.