Rental apartment in Orion City is the nicest complex modern design apartment whole in Alanya with rich facility.
Rent an Apartment in Alanya- Avsallar
Features of Complex
Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.
| Portföy ismi | Rental apartment Avsallar Orion city 1+1 |
| Emlak Tipi | Daire |
| Durum | Yerleşmeye hazır |
| Ülke | Türkiye |
| Şehir | Alanya |
| Yer | Alanya Avsallar |
| Distance to Beach | 450 m |
| Distance to City | 300 m |
| Distance to Airport | 100/65 km |
| Distance to Shopping | 50 m |
| Distance to Golf | 80 km |
| Planlar | 1+1 |
| Büyüklük (m²) | 70 m² |
| Arsa | 26332 m² |
| Fiyat | - |
Satılık emlaklar, yatırım fırsatları, hizmetlerimiz hakkında bilmek istedikleriniz veya daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.
Türkiye'den ev almak isteyen müşterilerimize özel, isteğe bağlı emlak turları hakkında ayrıntılı bilgiyi buradan edinebilirsiniz.
İnteraktiv Alanya Haritası'ndan faydalanarak hem Alanya hakkında bilgi edinebilir hem de IDEAL'in Alanya bürosunu görebilirsiniz.