New Project For Sale Apartment Center of Alanya..100s of properties and projects for sale in Alanya by IDEAL Real Estate
Why Alanya Center properties are popular for home buyers and investors?
Alanya city center is a place where you can find everything you need for your constant living in Alanya or summer vacation. Beautiful beaches, family leisure, activities for youngsters, and many other places to visit and things to do. From the city center, you have easy access to Alanya castle, Damlatas cave, or cable car. Famous Cleopatra Beach is in the city center as well. There is a large selection of different cuisines you can find in Alanya city center. Lots of brand clothes, shoes, and bags boutiques are located here within walking distance. Children’s’ playgrounds, sports activities, shopping points, and many other things you will find here in Alanya city center.
Types of apartments:
Technical details:
Distances:
For more information about New Project apartment for sale Alanya Center, and the other apartment for sale in Alanya,contactus by Viber-Telegram-Whatsapp on +90 506 658 90 90 or mail to info@idealandpartners.com.tr Our agents will contact you as soon as possible
Voor meer informatie en vragen kunt u vrijblijvend contact met ons opnemen.
| Aanbod naam | New Project For Sale Apartment Center of Alanya RSB |
| Aanbod type | Woningen |
| Status | Nieuwe Productie |
| Beeindigingsdatum | 2024 December |
| Land | Turkije |
| Stad | Alanya |
| Streek | Alanya |
| Distance to Beach | 500 m |
| Distance to City | 100 m |
| Distance to Airport | 45/125 km |
| Distance to Shopping | 50 m |
| Distance to Golf | 100 km |
| Plattegronden | 2+1, 3+1 |
| Afmeting vanaf (m²) | 86 m² |
| Afmeting tot (m²) | 158 m² |
| Prijs vanaf | €175.000 |
| Prijs tot | €275.000 |
Hoe kunt U ons bereiken
Hoe kunt u een vriend aanbevelen?
Vul het contactformulier en klik op "verzenden". Uw aanvraag wordt snel behandeld worden - over het algemeen op dezelfde werkdag.
IDEAL Real Estate Services raadt u aan om zelf te komen zien wat voor een fantastisch land Turkije is en wat het land u te bieden heeft ...
Hier kunt kijken Alanya Live Camera's. Uitzenden door de gemeente Alanya uit 4 verschillende punten van Alanya centrum.
Gedetailleerde weergave op straat van Alanya en ons hoofdkantoor locatie in Alanya Stad; Atatürk Blv. 81...