New Residential Complex RUBY SUITE RESIDENCE in a convenient location Oba-Alanya
We present to your attention a new project of a residential complex RUBY SUITE RESIDENCE in the city of Alanya, Oba region.
This object perfectly combines a good location and a luxurious infrastructure. You can buy apartments now, at the construction stage, at a price lower than at the time of delivery of the complex. Don't miss the opportunity.
Ruby Suite Residence consists of two blocks. There are 27 1 + 1 apartments for sale in this complex with a total area of 65 sq. M., 8 apartments of a 3 + 1 layout (duplex) with a total area of 165 sq. M., high-quality finishing, built-in cabinet furniture in the kitchen areas, as well as fully equipped bathrooms.
Ruby Suite Residence is equipped with following facilities and specifications;
Communual:
Apartment Interrior:
For more information about Ruby Suite Residence apartments in Oba, Alanya and the other apartment for sale in Oba - Alanya, contact us by Viber-Telegram-Whatsapp on +90 506 658 90 90 or mail to info@idealrealestate.com.tr Our agents will contact you as soon as possible.
Voor meer informatie en vragen kunt u vrijblijvend contact met ons opnemen.
| Aanbod naam | Ruby Suite Residence in Oba |
| Aanbod type | Appartementen en Penthouses |
| Status | In aanbouw |
| Beeindigingsdatum | June 2021 |
| Bouwjaar | 2019 |
| Land | Turkije |
| Stad | Alanya |
| Streek | Alanya Oba |
| Distance to Beach | 1000 m |
| Distance to City | 750 m |
| Distance to Airport | 45 / 125km |
| Distance to Shopping | 100 m |
| Distance to Golf | 100 km |
| Plattegronden | 3+1 |
| Afmeting vanaf (m²) | 65 m² |
| Afmeting tot (m²) | 165 m² |
| Bouwgrond | 2300 m² |
| Prijs | €185.000 |
Hoe kunt U ons bereiken
Hoe kunt u een vriend aanbevelen?
Vul het contactformulier en klik op "verzenden". Uw aanvraag wordt snel behandeld worden - over het algemeen op dezelfde werkdag.
IDEAL Real Estate Services raadt u aan om zelf te komen zien wat voor een fantastisch land Turkije is en wat het land u te bieden heeft ...
Hier kunt kijken Alanya Live Camera's. Uitzenden door de gemeente Alanya uit 4 verschillende punten van Alanya centrum.
Gedetailleerde weergave op straat van Alanya en ons hoofdkantoor locatie in Alanya Stad; Atatürk Blv. 81...