Beautiful 3-bedroom semi-detached villa in Kemer for sale fully furnished, with a common swimming pool and huge garden.
These Kemer villas are situated in Camyuva area of Kemer, a nice peaceful area of the town. The villas are built in a gated complex with 2 large swimming pools in a 15 acres garden belonging to the villas.
Each of these villas in Kemer comprise of a large living room area, open plan kitchen and a bathroom with a shower and 2 nice terraces on the ground floor. On the first floor it consists of 3 bedrooms, 2 bathrooms and 2 large balconies. The total living area of the villas is 150 m2.
The semi-detached villa for sale in Kemer includes:
There are several facilities included in the Camyuva villa complex in Kemer:
Kontaktujte nás pre viac informácií.
| Názov nehnuteľnosti | Camyuva semi-detached villas Kemer |
| Typ nehnuteľnosti | Vila |
| Stav | Pripraven na nas?ahovanie |
| Rok výstavby | 2006 |
| Krajina | Turecko |
| Mesto | Kemer |
| Oblasť | Camyuva |
| Vzdialenosť od pláže | 600m |
| Vzdialenosť od mesta | 400m |
| Vzdialenosť od letiska | 57km |
| Nákupné možnosti | 300m |
| Pôdorysy | 3+1 |
| Rozloha (m²) | 150 m² |
| Cena | €198.000 |
Chceli by ste vedieť viac o našich službách, máte otázky ohľadne kúpy nehnuteľnosti alebo investície v Turecku - radi vám pomôžeme.
Možnosť získať potrebné informácie a vidieť na vlastné oči nehnuteľnosti zo širokej ponuky, ktorú reprezentujeme.
Tu si môžete pozrieť mapu mesta Alanya, získať o ňom lepšiu predstavu a vidieť, kde je sídlo našej kancelárie.