Fully furnished 2-bedroom apartment in Orion Park Avsallar. With 2 bathrooms, 2 balconies and seaview. Close to beach and Avsallar center
Sea view, fully furnished ready to move in resale apartment in Avsallar
Orion Park in Avsallar
Resale apartment for sale at Orion Park, A Block, Nr:23
Avsallar is one of the most popular holiday destinations of the Mediteranean where the finest beaches are. Avsallar is just 22 km to Alanya City Center and offers several public bus lines. Avsallar is also know for its cozy town center offering a number of bars, restaurants, shop, super markets, local markets, discos etc.
Orion Park is located only 500 meters to Fugla Bay of Avsallar with an easy access to the beach trough a under passage tunnel right to the public beach of Avsalllar.
Features of Orion Park
For more information about 2+1 apartment for sale in Orion Park Avsallar, Alanya and the other apartment for sale in Avsallar - Alanya, contact us by Viber-Telegram-Whatsapp on +90 506 658 90 90 or mail to info@idealrealestate.com.tr Our agents will contact you as soon as possible.
Kontaktujte nás pre viac informácií.
| Názov nehnuteľnosti | Orion Park A-23 MN |
| Typ nehnuteľnosti | Apartmany, podkrovna byty |
| Stav | Muuttovalmis |
| Rok výstavby | 2013 |
| Krajina | Turecko |
| Mesto | Alanya |
| Oblasť | Avsallar |
| Vzdialenosť od pláže | 500 m |
| Vzdialenosť od mesta | 300 m |
| Vzdialenosť od letiska | 100/65 km |
| Nákupné možnosti | 100 m |
| Pôdorysy | 2+1 |
| Cena | €159.000 |
Chceli by ste vedieť viac o našich službách, máte otázky ohľadne kúpy nehnuteľnosti alebo investície v Turecku - radi vám pomôžeme.
Možnosť získať potrebné informácie a vidieť na vlastné oči nehnuteľnosti zo širokej ponuky, ktorú reprezentujeme.
Tu si môžete pozrieť mapu mesta Alanya, získať o ňom lepšiu predstavu a vidieť, kde je sídlo našej kancelárie.