New Residential Complex RUBY SUITE RESIDENCE in a convenient location Oba-Alanya
We present to your attention a new project of a residential complex RUBY SUITE RESIDENCE in the city of Alanya, Oba region.
This object perfectly combines a good location and a luxurious infrastructure. You can buy apartments now, at the construction stage, at a price lower than at the time of delivery of the complex. Don't miss the opportunity.
Ruby Suite Residence consists of two blocks. There are 27 1 + 1 apartments for sale in this complex with a total area of 65 sq. M., 8 apartments of a 3 + 1 layout (duplex) with a total area of 165 sq. M., high-quality finishing, built-in cabinet furniture in the kitchen areas, as well as fully equipped bathrooms.
Ruby Suite Residence is equipped with following facilities and specifications;
Communual:
Apartment Interrior:
For more information about Ruby Suite Residence apartments in Oba, Alanya and the other apartment for sale in Oba - Alanya, contact us by Viber-Telegram-Whatsapp on +90 506 658 90 90 or mail to info@idealrealestate.com.tr Our agents will contact you as soon as possible.
Kontaktujte nás pre viac informácií.
| Názov nehnuteľnosti | Ruby Suite Residence in Oba |
| Typ nehnuteľnosti | Apartmany, podkrovna byty |
| Stav | Vo vstavbe |
| Dátum dokončenia | June 2021 |
| Rok výstavby | 2019 |
| Krajina | Turecko |
| Mesto | Alanya |
| Oblasť | Alanya Oba |
| Vzdialenosť od pláže | 1000 m |
| Vzdialenosť od mesta | 750 m |
| Vzdialenosť od letiska | 45 / 125km |
| Nákupné možnosti | 100 m |
| Golfové ihrisko | 100 km |
| Pôdorysy | 3+1 |
| Rozloha od (m²) | 65 m² |
| Rozloha do (m²) | 165 m² |
| Pozemok | 2300 m² |
| Cena | €185.000 |
Chceli by ste vedieť viac o našich službách, máte otázky ohľadne kúpy nehnuteľnosti alebo investície v Turecku - radi vám pomôžeme.
Možnosť získať potrebné informácie a vidieť na vlastné oči nehnuteľnosti zo širokej ponuky, ktorú reprezentujeme.
Tu si môžete pozrieť mapu mesta Alanya, získať o ňom lepšiu predstavu a vidieť, kde je sídlo našej kancelárie.