For SaleApartmentLuxury Project For Sale Oba.
District Oba is a popular place for foreign investors and home buyers who want to live comfortably and peacefully. Oba neighborhood has sandy and beautiful coastlines with stunning beaches, cozy cafes, and restaurants. There are equipped areas for walking, cycling, and resting with family and friends. Even though the Oba neighborhood is right next to the city center of Alanya, it has all the amenities that are needed for a comfortable living and vacations. There are a lot of shopping centers such as Alanyum, Koctas, Tahtakale, METRO, Carrefour, and Migros; a large variety of restaurants and cafes, and fruit and vegetable markets. Most private schools and kindergartens are located in the Oba district, Aladdin Keykubat State Hospital, and many leisure centers.
Infrastructure of Luxury Project Oba :
Apartments Features:
Location:
Payment Advantages:
For more information about Luxury Preject for sale Oba, Alanya and the other properties for sale in Oba, Alanya, contact us by Viber-Telegram-Whatsapp on +90 506 658 90 90 or mail to info@idealandpartners.com
Kontaktujte nás pre viac informácií.
| Názov nehnuteľnosti | Luxury Project For Sale Oba |
| Typ nehnuteľnosti | Apartmany/byty |
| Stav | Novostavba |
| Dátum dokončenia | September 2025 |
| Krajina | Turecko |
| Mesto | Alanya |
| Vzdialenosť od pláže | 750 m |
| Vzdialenosť od mesta | 1000 m |
| Vzdialenosť od letiska | 45/125 km |
| Nákupné možnosti | 100 m |
| Golfové ihrisko | 100 km |
| Pôdorysy | 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 |
| Rozloha od (m²) | 65 m² |
| Rozloha do (m²) | 286 m² |
| Cena, od | €265.000 |
| Cena, do | €1.299.000 |
Chceli by ste vedieť viac o našich službách, máte otázky ohľadne kúpy nehnuteľnosti alebo investície v Turecku - radi vám pomôžeme.
Možnosť získať potrebné informácie a vidieť na vlastné oči nehnuteľnosti zo širokej ponuky, ktorú reprezentujeme.
Tu si môžete pozrieť mapu mesta Alanya, získať o ňom lepšiu predstavu a vidieť, kde je sídlo našej kancelárie.