Nice lavish 1-bedroom apartment in the popular Orion Resort. For sale fully furnished and has glassed balcony
1-bedroom apartment in Orion Resort is for sale fully furnished. Well kept komplex with many facilities
Features of Orion Resort:
For more information about 1-bedroom apartment for sale in Orion Resort in Avsallar Alanya and the other apartments for sale in Avsallar - Alanya, contact us by Viber-Telegram-Whatsapp on +90 506 658 90 90 or mail to info@idealrealestate.com.tr Our agents will contact you as soon as possible.
Kontaktujte nás pre viac informácií.
| Názov nehnuteľnosti | Orion Resort C-32 MN |
| Typ nehnuteľnosti | Apartmany, podkrovna byty |
| Stav | Optovn predaj |
| Rok výstavby | 2014 |
| Krajina | Turecko |
| Mesto | Alanya |
| Oblasť | Avsallar |
| Vzdialenosť od pláže | 950 m |
| Vzdialenosť od mesta | 600 m |
| Vzdialenosť od letiska | 100/65 km |
| Nákupné možnosti | 300 m |
| Pôdorysy | 1+1 |
| Cena | €0 |
Chceli by ste vedieť viac o našich službách, máte otázky ohľadne kúpy nehnuteľnosti alebo investície v Turecku - radi vám pomôžeme.
Možnosť získať potrebné informácie a vidieť na vlastné oči nehnuteľnosti zo širokej ponuky, ktorú reprezentujeme.
Tu si môžete pozrieť mapu mesta Alanya, získať o ňom lepšiu predstavu a vidieť, kde je sídlo našej kancelárie.