Sea view and sea front apartment in Mahmutlar in Alanya is for sale now. Modern designed, different type of apartments are at Twin Towers
Twin Towers Apartments for sale in Mahmutlar
For more information about Twin Towers apartments for sale in Mahmutlar in Alanya and and the other sea view apartments in Mahmutlar, do not hesitate to contact us. Our agents will contact you in 24 hours time.
Kontaktujte nás pre viac informácií.
| Názov nehnuteľnosti | Twin Towers apartments for sale in Mahmutlar for sale |
| Typ nehnuteľnosti | Apartmany, podkrovna byty |
| Stav | Vo vstavbe |
| Dátum dokončenia | 1970-01-01 |
| Rok výstavby | 2018 |
| Krajina | Turecko |
| Mesto | Alanya |
| Oblasť | Mahmutlar |
| Vzdialenosť od pláže | 10 m |
| Vzdialenosť od mesta | 10 m |
| Vzdialenosť od letiska | 35/135 km |
| Nákupné možnosti | 50 m |
| Golfové ihrisko | 100 km |
| Pôdorysy | 1+1, 2+1, 3+1 |
| Rozloha od (m²) | 60 m² |
| Rozloha do (m²) | 200 m² |
| Pozemok | 7000 m² |
| Cena, od | €1 |
| Cena, do | €1 |
Chceli by ste vedieť viac o našich službách, máte otázky ohľadne kúpy nehnuteľnosti alebo investície v Turecku - radi vám pomôžeme.
Možnosť získať potrebné informácie a vidieť na vlastné oči nehnuteľnosti zo širokej ponuky, ktorú reprezentujeme.
Tu si môžete pozrieť mapu mesta Alanya, získať o ňom lepšiu predstavu a vidieť, kde je sídlo našej kancelárie.