www.idealrealestate.com.tr
Tel: +90 242 5191190
I samarbete med
Highly commended - Real Estate Agency Turkey - IDEAL Real Estate Services

Försäljning

Marie Nyman
Försäljning och kundtjänst
Säljare
marie@idealrealestate.com.tr
Språk: Svenska, engelska, turkiska
Marie Nyman
Tel
Fax
Mobil
: 0090 242 5191190
: 0090 242 5193390
: 0090 537 5053300

 

Micaela Uyaroğlu Norén
Försäljning och kundtjänst
Säljare
micaela@idealrealestate.com.tr
Språk: Svenska, engelska, turkiska
Micaela Uyaroglu Noren
Tel
Fax
Mobil
: 0090 242 5191190
: 0090 242 5193390
: 0046 76 563 92 50

 

Pia Aydemir
Försäljning och kundtjänst
Säljare
pia@idealrealestate.com.tr
Språk: Svenska, finska, engelska, turkiska
Pia Aydemir
Tel
Fax
Mobil
: 0090 242 5191190
: 0090 242 5193390
: 0090 536 6662626

 

Tiia Jansson Özgül
Försäljning och kundtjänst
Säljare
tiia@idealrealestate.com.tr
Språk: Engelska, svenska, finska, turkiska
Tiia Jansson Özgül
Tel
Fax
Mobil
: 0090 242 5191190
: 0090 242 5193390
: 0090 536 8350385

 

Tuula Arıkan
Försäljning och kundtjänst
Säljare
tuula@idealrealestate.com.tr
Språk: Engelska, finska, turkiska
Tuula Arikan
Tel
Fax
Mobil
: 0090 242 5191190
: 0090 242 5193390
: 0090 536 9528622

 

Irina Ceren
Försäljning och kundtjänst
Säljare
irina@idealrealestate.com.tr
Språk: Engelska, ryska, ukrainska, turkiska
Irina Chukhno Ceren
Tel
Fax
Mobil
: 0090 242 5191190
: 0090 242 5193390
: 0090 507 9442349

 

Yuliya Durmaz
Försäljning och kundtjänst
Säljare
yuliya@idealrealestate.com.tr
Språk: Ryska, ukrainska, turkiska
Yuliya Durmaz
Tel
Fax
Mobil
: 0090 242 5191190
: 0090 242 5193390
: 0090 535 0138659

 

Mehmet Topal
Re-sale och servicesupervisor
Fastighetsmäklare
mehmet@idealrealestate.com.tr
Språk: Engelska, tyska, turkiska
Mehmet Topal
Tel
Fax
Mobil
: 0090 242 5191190
: 0090 242 5193390
: 0090 532 3759464

 

Kontor

Hilmi Dere
Revisor
Kundtjänst
hilmi@idealrealestate.com.tr
Språk: Engelska, turkiska
Hilmi Dere
Tel
Fax
Mobil
: 0090 242 5191190
: 0090 242 5193390
: 0090 532 5451661

 

Ayhan Öztürk
Kundtjänst
ayhan@idealrealestate.com.tr
Språk: Engelska, turkiska
Ayhan Öztürk
Tel
Fax
Mobil
: 0090 242 5191190
: 0090 242 5193390
: 0090 506 5768924

 

Gülperi Ağdaş
Receptionist
info@idealrealestate.com.tr
Språk: Engelska, turkiska
Gülperi Ağdaş
Tel
Fax
: 0090 242 5191190
: 0090 242 5193390

 

Gökhan Tırpancı
Grafisk designer
info@idealrealestate.com.tr
Språk: Engelska, turkiska
Gökhan Tırpancı
Tel
Fax
Mobil
: 0090 242 5191190
: 0090 242 5193390
: 0090 532 2055790

 

Administration 

Abdurahman Kaya
Delägare
Fastighetsmäklare
kaya@idealrealestate.com.tr
Språk: Engelska, tyska, ryska, turkiska
Abdurahman KayaAbdurahman Kaya
Tel
Fax
Mobil
: 0090 242 5191190
: 0090 242 5193390
: 0090 532 4870257

 

Oktay Uyaroglu
Delägare
Fastighetsmäklare
oktay@idealrealestate.com.tr
Språk: Svenska, norska, engelska, tyska, turkiska
Oktay UyarogluAbdurahman Kaya
Tel
Fax
Mobil
: 0090 242 5191190
: 0090 242 5193390
: 0090 532 3416754

 

Yakup Uslu
Delägare
Fastighetsmäklare
yakup@idealrealestate.com.tr
Språk: Engelska, tyska, ryska, turkiska
Abdurahman Kaya
Tel
Fax
Mobil
: 0090 242 5191190
: 0090 242 5193390
: 0090 532 7814560

 

Norge 

Arne Tveter
Norge Agent

arne@idealrealestate.com.tr
Språk: Norska, engleska
Arne Tveter
Tel
Fax
: 0047 998 67 966
: 0090 242 5193390

 

England

William Baird
England Agent

bill@idealrealestate.com.tr
Språk: Engelska, ryska, estniska
William Baird
Mobil
Tel
: 0044 7964 201 334
: 0044 1236 790 527

 

Slovakien

Gabriela Uslu Cibere
Slovakien Agent

gabriela@idealrealestate.com.tr
Språk: Slovakiska, engelska, turkiska
Gabriela Cibereova
Mobil
Fax
: 0090 532 1310170
: 0090 242 5193390

 

Nederländerna

Nick Zuurbier
Nederländerna Agent

info@tweedewoningturkije.nl
Språk: Engelska, holländska
Nick Zuurbier
Tel
Fax
: 0031 226 343220
: 0031 226 317880

 

Ryssland

Tatiana Provkina
Ryssland Agent

tatiana@idealrealestate.com.tr
Språk: Engelska, rysska
Tatiana Provkina
Tel
Fax
: 007 964 5341503
: 0090 242 5193390

 

Kontakta oss

Kontakta oss

Kontakt oss om du vill köpa en bostad i Turkiet eller om du vill veta mer om vår service mm.

Karta över Turkiet

Karta över Turkiet

Karta över våra områden i Turkiet. Här kan du zooma in och se var våra bostäder ligger.

Visningsresa till Turkiet

Visningsresor

Läs mer om IDEALs visningsresor till Turkiet. Vi hjälper dig att hitta ditt drömboende i solen vid Medelhavet.

Stadskarta över Alanya

Karta över Alanya

Här kan du se vart IDEALs kontor i Alanya ligger, samt få en uppfattning om Alanyas stadsbild.