Buying luxury villas in Kargicak of your choice with interest-free installments.
PROJECT DETAILS
LOCATION : KARGICAK
DISTANCE TO SEA : 2 KM
STARTING DATE : AUGUST 2020
COMPLETION DATE : AUGUST 2023
%30 DOWN PAYMENT, FOR THE REST AMOUNT INSTALLMENT TILL END OF THE CONSTRUCTION
16 LUXURY PRIVATE VILLAS
WE HAVE 4 TYPE VILLA
TYPE 1 : 7 LUXURY 3+1 VILLA – 309,50 M2
TYPE 2 : 2 LUXURY 4+1 VILLA – 377,60 M2
TYPE 3 : 5 LUXURY 4+1 VILLA – 268,70 M2
TYPE 4 : 2 LUXURY 5+1 VILLA – 364,90 M2
PRIVATE SEPARATE LAND
PRIVATE POOL
GARAGE
VILLA DETAILS
SECURITY SYSTEM (ALARM + CAMERA)
HIDDEN SAFE
CENTRAL HEATING AND COOLING SYSTEM
GENERATOR
HIDROFOR FOR WATER PRESSURE
CENTRAL MANAGEMENT SYSTEM
AUTOMATIC GARAGE DOOR
HEATED POOL
AUTOMATIC GARDEN IRRIGATION SYSTEM
Buy a luxurious villa - get Turkish citizenship!
For more information about 4 bedrooms sea view villa for sale in Kargıcak Alanya and the other villas for sale in Kargıcak, contact us by Viber-Telegram-Whatsapp on +90 506 658 90 90 or mail to info@idealrealestate.com.tr Our agents will contact you in 24 hours time.
Please contact us for further information.
*These particulars and figures are believed to be correct but their accuracy is not guaranteed nor do they form part of any contract
| Ref. Nr. | Richmond Villas Kargıcak JO |
| Turto rūšis | Villas |
| Statusas | Under construction |
| Baigtumo data | August 2023 |
| Statybos metai | 2020 |
| Šalis | Turkijoje |
| Miestas | Alanya |
| Sritis | Alanya Kargicak |
| Distance to Beach.. | 2000 m |
| Atstumas iki Centro | 2500 m |
| Atstumas iki oro uosto | 30 km |
| Atstumas iki prekybos centrų | 2500 m |
| Atstumas iki Golfo aikštyno | 100 km |
| Aukštų planas | 3+1, 4+1, 5+1 |
| Gyvenamas plotas nuo | 268 m² |
| Gyvenamas plotas iki | 377 m² |
| Kaina nuo | €369.000 |
| Kaina iki | €619.000 |
Kaip su mumis susisiekti
Kaip rekomenduoti draugui