1+1,2+1 Rent Apartment in Center Of Alanya
Apartments are Available for short period
For more information about 1-2 bedroom sea view apartment for rent in Alanya and other apartments for rent in Alanya, contact us by Viber-Telegram-Whatsapp on +90 506 658 90 90 or mail to info@idealrealestate.com.tr Our agents will contact you as soon as possible.
Daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.
Please contact us for further information.
*These particulars and figures are believed to be correct but their accuracy is not guaranteed nor do they form part of any contract
| Ref. Nr. | 1+1,2+1 Rent Apartment in Center Of Alanya RSB |
| Turto rūšis | Property for Rent |
| Statusas | New Production |
| Statybos metai | 2024 |
| Šalis | Turkijoje |
| Miestas | Alanya |
| Distance to Beach.. | 50 m |
| Atstumas iki Centro | 1500 m |
| Atstumas iki oro uosto | 45/100 km |
| Atstumas iki prekybos centrų | 50 m |
| Atstumas iki Golfo aikštyno | 100 km |
| Aukštų planas | 1+1, 2+1 |
| Gyvenamas plotas nuo | 39 m² |
| Gyvenamas plotas iki | 50 m² |
| Kaina nuo | €88 |
| Kaina iki | €175 |
Kaip su mumis susisiekti
Kaip rekomenduoti draugui