Furnished 2+1 Duplex apartment for sale in Sunset Beach Residence 1 in Konakli, Alanya. Magnificent sea and mountain view. 250 m to beach.
Sunset Beach Residence 1 A 2 duplex apartment is for sale in Konakli in Alanya.
Ps: Apartment is at the open area for residence permit ( SUITABLE FOR IKAMET)
For more information about 2+1 duplex apartment for sale in Sunset Beach Residence 1 in Alanya in Konakli, and the other apartments for sale in Konakli, contact us by Viber-Telegram-Whatsapp on +90 506 658 90 90 or mail to info@idealrealestate.com.tr Our agents will contact you as soon as possible.
| نام ملک | Sunset Beach Residence 1 A 2 TA |
| نوع ملک | Apartments and Penthouses |
| وضعیت | Re-sale (Preowned) Property |
| سال ساخته شده است | 2012 |
| کشور | Turkey |
| شهر | Alanya |
| منطقه | Konakli |
| فاصله تا ساحل | 250 m |
| فاصله تا شهر | 2 km |
| فاصله تا فرودگاه | 45/120 km |
| فاصله تا مرکز خرید | 500 m |
| نقشه ساختمان | 2+1 |
| متراژ (m²) | 110 m² |
| طرح | 5000 m² |
| قیمت | €135.000 |
با ما تماس بگیرید
درمورد فروش ملک ، سرمایه گذاری یا خدمات حرفه ای IDEAL با ما تماس بگیرید.
ما برای کمک به شما اینجا هستیم
سفرهای بازدید
دیدن باوراست! سفر شما در اطراف طراحی شده است. مهمترین معیارهای ملک مورد نظر خود را از اول ببینید.
دوربین زنده آلانیا
در اینجا می توانید شهر آلانیا را بصورت زنده تماشا کنید. پخش از طرف شهرداری آلانیا از 4 نقطه مختلف مرکز شهر آلانیا.
نقشه شهر آلانیا
نمای دقیق خیابان های آلانیا و محل دفتر مرکزی ما در شهر آلانیا؛ بلوار آتاتورک 81. و پیدا کردن ملک و آپارتمان در نقشه.