Golf apartment in Belek City Centre. Cannot be closer than this to Belek Golf Courses. 3 bedroom penthouse in nice garden with swimming pool.
Belek Golf Apartments are located 1.3 km to Belek Beach Park. There are several restaurants, bars, coffee houses, children's playground, fitness and many other facilities and 300 m to the shopping area in Belek city center. Simply to say; this apartment is in the best location of the area. To Antalya International Airport is just 25 km and Antalya City Center 35 km.
| نام ملک | Tolerance Golf Apartments A 5 TA |
| نوع ملک | Apartments and Penthouses |
| وضعیت | Re-sale (Preowned) Property |
| سال ساخته شده است | 2009 |
| کشور | Turkey |
| شهر | Belek |
| منطقه | City |
| فاصله تا ساحل | 1.3 km |
| فاصله تا شهر | 300 m |
| فاصله تا فرودگاه | 25 km |
| فاصله تا مرکز خرید | 100 m |
| فاصله تا زمین گلف | 500 m |
| نقشه ساختمان | 3+1 |
| متراژ (m²) | 120 m² |
| قیمت | - |
با ما تماس بگیرید
درمورد فروش ملک ، سرمایه گذاری یا خدمات حرفه ای IDEAL با ما تماس بگیرید.
ما برای کمک به شما اینجا هستیم
سفرهای بازدید
دیدن باوراست! سفر شما در اطراف طراحی شده است. مهمترین معیارهای ملک مورد نظر خود را از اول ببینید.
دوربین زنده آلانیا
در اینجا می توانید شهر آلانیا را بصورت زنده تماشا کنید. پخش از طرف شهرداری آلانیا از 4 نقطه مختلف مرکز شهر آلانیا.
نقشه شهر آلانیا
نمای دقیق خیابان های آلانیا و محل دفتر مرکزی ما در شهر آلانیا؛ بلوار آتاتورک 81. و پیدا کردن ملک و آپارتمان در نقشه.