Fully furnished 2-bedroom apartment in Orion Park Avsallar. With 2 bathrooms, 2 balconies and seaview. Close to beach and Avsallar center
Sea view, fully furnished ready to move in resale apartment in Avsallar
Orion Park in Avsallar
Resale apartment for sale at Orion Park, A Block, Nr:23
Avsallar is one of the most popular holiday destinations of the Mediteranean where the finest beaches are. Avsallar is just 22 km to Alanya City Center and offers several public bus lines. Avsallar is also know for its cozy town center offering a number of bars, restaurants, shop, super markets, local markets, discos etc.
Orion Park is located only 500 meters to Fugla Bay of Avsallar with an easy access to the beach trough a under passage tunnel right to the public beach of Avsalllar.
Features of Orion Park
For more information about 2+1 apartment for sale in Orion Park Avsallar, Alanya and the other apartment for sale in Avsallar - Alanya, contact us by Viber-Telegram-Whatsapp on +90 506 658 90 90 or mail to info@idealrealestate.com.tr Our agents will contact you as soon as possible.
| نام ملک | Orion Park A-23 MN |
| نوع ملک | Apartments and Penthouses |
| وضعیت | Muuttovalmis |
| سال ساخته شده است | 2013 |
| کشور | Turkey |
| شهر | Alanya |
| منطقه | Avsallar |
| فاصله تا ساحل | 500 m |
| فاصله تا شهر | 300 m |
| فاصله تا فرودگاه | 100/65 km |
| فاصله تا مرکز خرید | 100 m |
| نقشه ساختمان | 2+1 |
| قیمت | €159.000 |
با ما تماس بگیرید
درمورد فروش ملک ، سرمایه گذاری یا خدمات حرفه ای IDEAL با ما تماس بگیرید.
ما برای کمک به شما اینجا هستیم
سفرهای بازدید
دیدن باوراست! سفر شما در اطراف طراحی شده است. مهمترین معیارهای ملک مورد نظر خود را از اول ببینید.
دوربین زنده آلانیا
در اینجا می توانید شهر آلانیا را بصورت زنده تماشا کنید. پخش از طرف شهرداری آلانیا از 4 نقطه مختلف مرکز شهر آلانیا.
نقشه شهر آلانیا
نمای دقیق خیابان های آلانیا و محل دفتر مرکزی ما در شهر آلانیا؛ بلوار آتاتورک 81. و پیدا کردن ملک و آپارتمان در نقشه.