Buying luxury villas in Kargicak of your choice with interest-free installments.
PROJECT DETAILS
LOCATION : KARGICAK
DISTANCE TO SEA : 2 KM
STARTING DATE : AUGUST 2020
COMPLETION DATE : AUGUST 2023
%30 DOWN PAYMENT, FOR THE REST AMOUNT INSTALLMENT TILL END OF THE CONSTRUCTION
16 LUXURY PRIVATE VILLAS
WE HAVE 4 TYPE VILLA
TYPE 1 : 7 LUXURY 3+1 VILLA – 309,50 M2
TYPE 2 : 2 LUXURY 4+1 VILLA – 377,60 M2
TYPE 3 : 5 LUXURY 4+1 VILLA – 268,70 M2
TYPE 4 : 2 LUXURY 5+1 VILLA – 364,90 M2
PRIVATE SEPARATE LAND
PRIVATE POOL
GARAGE
VILLA DETAILS
SECURITY SYSTEM (ALARM + CAMERA)
HIDDEN SAFE
CENTRAL HEATING AND COOLING SYSTEM
GENERATOR
HIDROFOR FOR WATER PRESSURE
CENTRAL MANAGEMENT SYSTEM
AUTOMATIC GARAGE DOOR
HEATED POOL
AUTOMATIC GARDEN IRRIGATION SYSTEM
Buy a luxurious villa - get Turkish citizenship!
For more information about 4 bedrooms sea view villa for sale in Kargıcak Alanya and the other villas for sale in Kargıcak, contact us by Viber-Telegram-Whatsapp on +90 506 658 90 90 or mail to info@idealrealestate.com.tr Our agents will contact you in 24 hours time.
| نام ملک | Richmond Villas Kargıcak JO |
| نوع ملک | Villas |
| وضعیت | Under construction |
| تاریخ تکمیل | August 2023 |
| سال ساخته شده است | 2020 |
| کشور | Turkey |
| شهر | Alanya |
| منطقه | Alanya Kargicak |
| فاصله تا ساحل | 2000 m |
| فاصله تا شهر | 2500 m |
| فاصله تا فرودگاه | 30 km |
| فاصله تا مرکز خرید | 2500 m |
| فاصله تا زمین گلف | 100 km |
| نقشه ساختمان | 3+1, 4+1, 5+1 |
| Sizes from (m²) | 268 m² |
| Sizes to (m²) | 377 m² |
| قیمت | €369.000 |
| قیمت | €619.000 |
با ما تماس بگیرید
درمورد فروش ملک ، سرمایه گذاری یا خدمات حرفه ای IDEAL با ما تماس بگیرید.
ما برای کمک به شما اینجا هستیم
سفرهای بازدید
دیدن باوراست! سفر شما در اطراف طراحی شده است. مهمترین معیارهای ملک مورد نظر خود را از اول ببینید.
دوربین زنده آلانیا
در اینجا می توانید شهر آلانیا را بصورت زنده تماشا کنید. پخش از طرف شهرداری آلانیا از 4 نقطه مختلف مرکز شهر آلانیا.
نقشه شهر آلانیا
نمای دقیق خیابان های آلانیا و محل دفتر مرکزی ما در شهر آلانیا؛ بلوار آتاتورک 81. و پیدا کردن ملک و آپارتمان در نقشه.