Apartments in Avsallar consist of 10 blocks and ten floors. One of the biggest summer home complex in Alanya in Avsallar. Contact us for available resale apartments at +90 506 658 9090 via WhatsApp
Siberland-Olive Garden Apartments in Avsallar (Orion 7)
For more information about Olive Garden apartments for sale in Avsallar - Alanya and for the other apartments for sale in Avsallar you may contact us by Viber-Telegram-Whatsapp on +90 506 658 90 90 or mail to info@idealrealestate.com.tr. Our agents will contact you as soon as possible.
| نام ملک | Avsallar Apartments > Siberland-Olive Garden |
| نوع ملک | Apartments and Penthouses |
| وضعیت | Under construction |
| سال ساخته شده است | 2021 |
| کشور | Turkey |
| شهر | Alanya |
| منطقه | Alanya-Avsallar |
| فاصله تا ساحل | 800 m |
| فاصله تا شهر | 500 m |
| فاصله تا فرودگاه | 100/65 km |
| فاصله تا مرکز خرید | 200 m |
| فاصله تا زمین گلف | 80 km |
| نقشه ساختمان | 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 |
| Sizes from (m²) | 495 m² |
| Sizes to (m²) | 1777 m² |
| طرح | 25756 m² |
با ما تماس بگیرید
درمورد فروش ملک ، سرمایه گذاری یا خدمات حرفه ای IDEAL با ما تماس بگیرید.
ما برای کمک به شما اینجا هستیم
سفرهای بازدید
دیدن باوراست! سفر شما در اطراف طراحی شده است. مهمترین معیارهای ملک مورد نظر خود را از اول ببینید.
دوربین زنده آلانیا
در اینجا می توانید شهر آلانیا را بصورت زنده تماشا کنید. پخش از طرف شهرداری آلانیا از 4 نقطه مختلف مرکز شهر آلانیا.
نقشه شهر آلانیا
نمای دقیق خیابان های آلانیا و محل دفتر مرکزی ما در شهر آلانیا؛ بلوار آتاتورک 81. و پیدا کردن ملک و آپارتمان در نقشه.