Modern designed 3-bedroom penthouse for sale in Orion Valley - Avsallar. For sale fully furnished, with walking distance to beach and centre
3 bedroom Penthouse in for sale in Orion Valley (III) in Avsallar-Alanya
Features of Orion Valley
For more information about Penthouse apartment in Orion Valley for sale in Alanya and the other penthouse apartments for sale in Avsallar - Alanya, contact us by Viber-Telegram-Whatsapp on +90 506 658 90 90 or mail to info@idealrealestate.com.tr Our agents will contact you as soon as possible.
Please contact us for further information.
*These particulars and figures are believed to be correct but their accuracy is not guaranteed nor do they form part of any contract
| Property Name | Seaview Penthouse for sale in Orion Valley (III) B-31 |
| Property Type | Apartments and Penthouses |
| Status | Re-sale (Preowned) Property |
| Year built | 2014 |
| Country | Turkey |
| City | Alanya |
| Area | Avsallar |
| Distance to Beach | 650 m |
| Distance to City | 300 m |
| Distance to Airport | 101/65 km |
| Distance to Shopping | 100 m |
| Floor Plans | 3+1 |
| Size (m²) | 162 m² |
| Price | €1 |