Apartments in Antalya in Konyaalti Area.Spectacular views of mountains within walking distance of town centre and amenities
Antalya Homes 16 " Melda Palace"
Please contact us for further information.
*These particulars and figures are believed to be correct but their accuracy is not guaranteed nor do they form part of any contract
| Property Name | Antalya Homes 16 |
| Property Type | Apartments |
| Status | Ready to move in |
| Country | Turkey |
| City | Antalya |
| Area | Konyaalti |
| Distance to Beach | 1300 m |
| Distance to City | 450 m |
| Distance to Airport | 16 km |
| Distance to Shopping | 500 m |
| Distance to Golf | 30 km |
| Floor Plans | 1+1, 2+1, 3+1 |
| Sizes from (m²) | 70 m² |
| Sizes to (m²) | 200 m² |
| Plot | 7700 m² |
| Prices, from | €100.000 |
| Prices, to | €260.000 |