New apartments for sale in Mahmutlar. 100s of real estate in Alanya for sale and properties for sale Alanya.
Apartments for sale in Toros Bulvar is a new residential project located in one of the most popular areas of Alanya.
%40 is pre-payment and the rest by installment until the completion.
Mahmutlar is a lovely neighborhood with all the necessary amenities for a comfortable living and staying. It is a residential, green and quiet area with a beautiful long shoreline.
Please contact us for further information.
*These particulars and figures are believed to be correct but their accuracy is not guaranteed nor do they form part of any contract
| Property Name | Toros Bulvar SB |
| Property Type | Apartments and Penthouses |
| Status | Under construction |
| Completion Date | September 2024 |
| Country | Turkey |
| City | Alanya |
| Area | Mahmutlar |
| Distance to Beach | 700 m |
| Distance to City | 200 m |
| Distance to Airport | 35/135 km |
| Distance to Shopping | 100 m |
| Floor Plans | 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 |
| Sizes from (m²) | 47 m² |
| Sizes to (m²) | 166 m² |
| Plot | 7320 m² |
| Prices, from | €163.000 |
| Prices, to | €525.000 |