Modern apartments in Konyaalti, Antalya from the top quality at one of the sought after locations. Close to beach, shops and Antalya City.
Please contact us for further information.
*These particulars and figures are believed to be correct but their accuracy is not guaranteed nor do they form part of any contract
| Property Name | Konyaalti (ANT11323) |
| Property Type | Apartments and Penthouses |
| Status | Ready to move in |
| Year built | 2013 |
| Country | Turkey |
| City | Antalya |
| Area | Konyaaltı |
| Distance to Beach | 600 m |
| Distance to City | 500 m |
| Distance to Airport | 24 km |
| Distance to Shopping | 100 m |
| Distance to Golf | 50 km |
| Floor Plans | 1+1, 2+1, 3+1 |
| Sizes from (m²) | 74 m² |
| Prices, from | €115.500 |
| Prices, to | €247.500 |