New project with an interest-free installment plan. Apartments with sea views in Kargicak.
RICHMOND RESIDENCE
Please contact us for further information.
*These particulars and figures are believed to be correct but their accuracy is not guaranteed nor do they form part of any contract
| Property Name | Richmond residence Kargicak JO |
| Property Type | Apartments and Penthouses |
| Status | New Production |
| Completion Date | August 2023 |
| Year built | 2020 |
| Country | Turkey |
| City | Alanya |
| Area | Alanya Kargicak |
| Distance to Beach | 2000 m |
| Distance to City | 2000 m |
| Distance to Airport | 30 km |
| Distance to Shopping | 2000 m |
| Distance to Golf | 100 km |
| Floor Plans | 1+1, 2+1, 3+1 |
| Size (m²) | 50 m² |
| Plot | 2589 m² |
| Prices, from | €75.000 |
| Prices, to | €245.000 |