Furnished 1+1 apartment for rent is at the heart of Alanya, close to Cleopatra Beach, Migros market and Başkent Hospital. Location!
Please contact us for further information.
*These particulars and figures are believed to be correct but their accuracy is not guaranteed nor do they form part of any contract
| Property Name | Alangun Apartment no 4 TA |
| Property Type | Apartments and Penthouses |
| Status | Re-sale (Preowned) Property |
| Country | Turkey |
| City | Alanya |
| Area | Center |
| Distance to Beach | 750 m |
| Distance to City | 0 m |
| Distance to Airport | 40/125 km |
| Distance to Shopping | 150 m |
| Floor Plans | 1+1 |
| Size (m²) | 55 m² |
| Price | €0 |