Furnished 2+1 Duplex apartment for sale in Sunset Beach Residence 1 in Konakli, Alanya. Magnificent sea and mountain view. 250 m to beach.
Sunset Beach Residence 1 A 2 duplex apartment is for sale in Konakli in Alanya.
Ps: Apartment is at the open area for residence permit ( SUITABLE FOR IKAMET)
For more information about 2+1 duplex apartment for sale in Sunset Beach Residence 1 in Alanya in Konakli, and the other apartments for sale in Konakli, contact us by Viber-Telegram-Whatsapp on +90 506 658 90 90 or mail to info@idealrealestate.com.tr Our agents will contact you as soon as possible.
Bitte kontaktieren Sie uns um weitere Informationen zu erhalten!
| Immobilienname | Sunset Beach Residence 1 A 2 TA |
| Immobilientyp | Wohnungen und Penthauser |
| Stand | Wiederverkauf Immobilien |
| Baujahr | 2012 |
| Land | Türkei |
| Stadt | Alanya |
| Ort | Konakli |
| Distance to Beach | 250 m |
| Distance to City | 2 km |
| Distance to Airport | 45/120 km |
| Distance to Shopping | 500 m |
| Grundriss | 2+1 |
| Größe (m²) | 110 m² |
| Grundstück | 5000 m² |
| Preis | €135.000 |