Spacious 2-bedroom apartment in the popular complex Olive City in Oba. For sale fully furnished with 2 glassed balconies. Many facilities
Olive city 2+1 apartment for sale in Oba
Features of Olive City complex in Alanya
For more information about Olive City 3.4 kanal ustu apartment for sale in Oba, Alanya, and the other apartments for sale in Oba Alanya, contact us by Viber-Telegram-Whatsapp on +90 506 658 90 90 or mail to info@idealrealestate.com.tr Our agents will contact you as soon as possible.
Bitte kontaktieren Sie uns um weitere Informationen zu erhalten!
| Immobilienname | Olive City 3.4 MN |
| Immobilientyp | Wohnungen und Penthauser |
| Stand | Wiederverkauf Immobilien |
| Baujahr | 2011 |
| Land | Türkei |
| Stadt | Alanya |
| Ort | Oba |
| Distance to Beach | 1700 m |
| Distance to City | 2000 m |
| Distance to Airport | 45/125 km |
| Distance to Shopping | 300 m |
| Grundriss | 2+1 |
| Größe (m²) | 98 m² |
| Preis | €1 |