Golf apartment in Belek City Centre. Cannot be closer than this to Belek Golf Courses. 3 bedroom penthouse in nice garden with swimming pool.
Belek Golf Apartments are located 1.3 km to Belek Beach Park. There are several restaurants, bars, coffee houses, children's playground, fitness and many other facilities and 300 m to the shopping area in Belek city center. Simply to say; this apartment is in the best location of the area. To Antalya International Airport is just 25 km and Antalya City Center 35 km.
Bitte kontaktieren Sie uns um weitere Informationen zu erhalten!
| Immobilienname | Tolerance Golf Apartments A 5 TA |
| Immobilientyp | Wohnungen und Penthauser |
| Stand | Wiederverkauf Immobilien |
| Baujahr | 2009 |
| Land | Türkei |
| Stadt | Belek |
| Ort | City |
| Distance to Beach | 1.3 km |
| Distance to City | 300 m |
| Distance to Airport | 25 km |
| Distance to Shopping | 100 m |
| Distance to Golf | 500 m |
| Grundriss | 3+1 |
| Größe (m²) | 120 m² |
| Preis | - |