Highly commended - Real Estate Agency Turkey - IDEAL Real Estate Services Free Inspection Tour - IDEAL Real Estate Services
×

IDEAL EMLAK / IDEAL Real Estate

IDEAL EMLAK / IDEAL Real Estate 2004 yılında kurulmuş olan bir inşaat ve gayrimenkul pazarlama şirketidir. IDEAL Emlak, Alanya ve çevresinde iyi tanınan Kaya Group’un da bir parçasıdır. Kaya Group; başlıca İnşaat, Kuyumculuk, Kerestecilik ve Orman Ürünleri, PVC Kapı ve Pencere Üretimi ve Tarım alanlarında 1974’ten beri faaliyet göstermektedir.

IDEAL Emlak, Türkiye’de yatırım yapmak veya yaşamak isteyenlere sadece satış aşamasında değil satıştan sonra da tam destek/hizmet vermek ilkesinde olan bir kuruluştur.  

IDEAL Emlak’ın Belçika, Danimarka, Finlandiya, İngiltere, İsveç, Kıbrıs, Norveç, Rusya, Slovakya ve Ukrayna'da  temsilcilikleri bulunmaktadır. IDEAL Emlak’ın merkezi Alanya’dadır. (Atatürk Cad. 81 07400 Alanya)

Portföyümüz başlıca Akdeniz Bölgesi olmakla birlikte; Alanya, Antalya, Belek, Gazipaşa, Kemer ve Side dışında Ege Bölgesi’nde; Fethiye, Göcek, Bodrum’dur.

 

 

Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Satılık emlaklar, yatırım fırsatları, hizmetlerimiz hakkında bilmek istedikleriniz veya daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.

Türkiye Emlak Turu

Türkiye Emlak Turu

Türkiye'den ev almak isteyen müşterilerimize özel, isteğe bağlı emlak turları hakkında ayrıntılı bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

 

Alanya Haritası

Alanya Haritası

İnteraktiv Alanya Haritası'ndan faydalanarak hem Alanya hakkında bilgi edinebilir hem de IDEAL'in Alanya bürosunu görebilirsiniz.