Highly commended - Real Estate Agency Turkey - IDEAL Real Estate Services Free Inspection Tour - IDEAL Real Estate Services
×

Türkiye nin 2014 Yılında Rekor Turist Sayısı

Türkiye nin 2014 Yılında Rekor Turist Sayısı

2014 yılında ülkemizi ziyaret eden yabancıların sayısı 34,9 milyon dan 36,8 milyona bir önceki yıla göre yüzde 5,5 artış gösterdi dedi. 2014 yılı için resmi turist sayısı yakında ilan edileceğini belirtti.

Avrupa'da ikamet eden ancak her yıl Türkiye'yi ziyaret Türk vatandaşı olduğuna işaret eden Çelik, bu yıl rakamların yaklaşık 5 milyon ulaşması beklendiği söyledi.

Türkiye'nin ziyaretçi sayısı 42 milyona yakın olacaktır. Altı noktada beşinci en çok ziyaret edilen ülke olma yolunda ilerliyor "dedi.
Dünya Turizm Örgütü 2014 raporuna göre, İtalya 47 milyonluk ziyaretçisi ile Türkiye'den bir nokta önde gitmektedir.

Bize Ulaşın

Bize Ulaşın

Satılık emlaklar, yatırım fırsatları, hizmetlerimiz hakkında bilmek istedikleriniz veya daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.

Türkiye Emlak Turu

Türkiye Emlak Turu

Türkiye'den ev almak isteyen müşterilerimize özel, isteğe bağlı emlak turları hakkında ayrıntılı bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

 

Alanya Haritası

Alanya Haritası

İnteraktiv Alanya Haritası'ndan faydalanarak hem Alanya hakkında bilgi edinebilir hem de IDEAL'in Alanya bürosunu görebilirsiniz.